سیستم گیوتینی


سیستم گیوتینی پنجره ای اتوماتیک است که با فرمات ریموت کنترل در جهت عمود حرکت کرده و باز و بسته می شود. این سسیستم بنا بر خواست مشتری می تواند در دو لت یا سه لت طراحی و اجرا گردد.

در حالت جمع شو به پایین به هنگام باز بودن پنجره، یک جانپناه حدودا 90 سانتی شکل می گیرد که در مکان های مختلف مانند بالکن و روف گاردن ایمنی ساکنین را تأمین می کند و در حال جمع شو به بالا نیز قابلیت تردد از محل قرارگیری پنجره را میسر می سازد. مصارف عمده این پنجره ها در کافه ها و رستوران ها، بالکن هتل ها و مراکز تجاری و تفریحی و ویلاها و منازل مسکونی می باشد.

سیستم های شیشه متحرک گیوتینی که اغلب در تراس ها ، کافه ها ، رستوران ها و مجتمع های تجاری و اداری استفاده می شوند ، با طراحی خاص خود نمای پانورامای بی وقفه را به فضا ارائه می دهند. شیشه های گیوتینی با ساختار پویای خود منظره وسیعی را بدون محدودیت دید در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی بسیار مورد توجه است و سطح بالایی از راحتی نزدیک به طبیعت را ارائه می دهد و با طراحی قوی و طیف گسترده ای از رنگ ، راه حل های مناسبی را برای فضاها به ارمغان می آورد. سیستم های شیشه متحرک گیوتینی با افزودن ارزش به منطقه با طراحی عالی و راحتی استفاده با ریموت کنترل ، استفاده ی مطمئن در چهار فصل را با مزایای آن ، در سطح بالای حرارت و عایق صدا تضمین می کنند.

سیستم های شیشه متحرک گیوتینی با طراحی خاص خود که از فناوری پیشرفته ، ظاهر شیک و زیبا از پانل های شیشه ای پشتیبانی می کند ، تفاوت ایجاد می کند و کلیه انتظارات بصری و کاربردی را با مشخصات آن برآورده می کند. سیستم شیشه متحرک گیوتینی که با موتور و به صورت اتوماتیک کار می کنند علاوه بر طراحی معماری امروزی و مدرن ، فوق العاده هستند.

استاندارد های بالا در تولید این شیشه ها علاوه بر اینکه یک راه حل با کیفیت برای سیستم شیشه ای گیوتینی شماست ، عملکردی مطلوب دربرابر عایق حرارتی ، افزایش خورشیدی و شفافیت ارائه می دهد. اگرچه این یک راه حل معماری شیشه ای مدرن است ، اما می توانیم یک طراحی و پیکربندی مناسب برای ساختمان شما ایجاد کنیم که در هماهنگی کامل با هم باشند.

موتورها و لوازم جانبی مورد استفاده می توانند در سیستم خانه هوشمند شما یکپارچه شوند. سیستم های شیشه گیوتینی دارای کنترل از راه دور ایده آل برای استفاده در رستوران ها ، تراس ، پاسیو و باغ و فضای باز است .

مکان های استفاده از سیستم گیوتینی

پنجره ، پارتیشن اتاق ، ویترین فروشگاه ، کافه و رستوران ، بالکن فرانسوی ، شیشه های بالکن ، تراس بام و روف گاردن ، لبه های استخر ، باغ های زمستانی ، پرده پرگولا ، کلیه بسته های سازه عمودی مانند بادگیر.

انواع سیستم های شیشه ای گیوتینی

تایل ثابت در پایین (مدل پایین جمع شو)

تایل ثابت در بالا (مدل بالا جمع شو)

انتخاب مدل باز و بسته شدن شیشه های گویتینی متحرک بستگی به نوع کاربری و معماری محیط شما دارد. مثلا در محیط های بالکنی یا تراس ها که نیاز به جان پناه وجود دارد مدل پایین جمع شو گیوتینی و در فضاهایی که امکان رفت و آمد در الویت است از مدل بالا جمع شو گیوتینی می توان استفاده نمود.

آنچه که در هر مورد هر دو مدل مشترک است این است که شیشه های گیوتینی جمع شونده یکی از محبوب ترین سلوشن های برای معماران و همچنین جذابترین راه حل ها برای کاربران فضاهای رستورانی وoutdoor با هدف بهره وری بیشتر از این گونه محیط ها می باشد.